wtorek, 21 lutego 2012

Bohaterowie.


Weronika  Nowacka ( Vivi Styles ) - 22 lata. Polka o jasnej karnacji i brązowych włosach, narzeczona sławnego piosenkarza Harryego Stylesa oraz matka ich wspólnego dziecka Darcy. Najlepsza przyjaciółka Nialla. Jest bardzo uczuciowa, gdy coś ją drażni mówi o tym. Otwarta na innych.


Harry Styles - 23 lata. Brytyjczyk z burzą brązowych loczków na głowie i zielonymi oczami, narzeczony Weroniki oraz ojciec ich córeczki. Jest najlepszym przyjacielem Anny. Należy do słynnego brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction. Uwielbia koty. Tęskni za czasami gdy mógł chodzić do klubów, bawić się ale niczego nie żałuje, ponieważ ma kochającą go rodzinę.


Darcy Anne Styles - 2 miesiące. Córka Weroniki i Harry'ego. Jest ich oczkiem w głowie.


Anna Kołodziejczyk ( Ann Horan ) - 22 lata. Polka o zielonych oczach, jasnej cerze i brązowych włosach. Narzeczona Nialla Horana, matka Allana Roberta oraz przyszywana matka Roberta. Najlepsza przyjaciółka Harryego. Zabawna, żywiołowa, miła dziewczyna. Tak samo jak narzeczony uwielbia jeść. Jest dumna z niego oraz przyjaciół, że odnieśli taki sukces.Niall Horan - 24 lata. Irlandczyk o niebieskich oczach oraz troszkę krzywym zgryzie ale przez niego jest jeszcze bardziej uroczy, narzeczony Anny, ojciec Allana Roberta oraz przyszywany ojciec Roberta. Najlepszy przyjaciel Weroniki. Członek One Direction. Zabawny, miły, uczuciowy. Łatwo go urazić. Uwielbia jeść. Jest szczęśliwy, ponieważ posiada kochającą go rodzinę i wspaniałych przyjaciół.


Robert Horan - 2 latka. Adoptowany syn Anny i Nialla, brat Allana Roberta. to po nim Allan ma drugie imię. Został znaleziony prze Nialla pod szpitalem gdy ten odwiedzał swoją matkę. Rozrabiaka jakich mało ale przez to jest słodki.


Allan Robert Horan - 6 miesięcy. Syn Anny i Nialla. Brat Roberta. Jest oczkiem w głowie rodziców jak ich przyjaciół.


Louis Tomlinson - 26 lat. Brytyjczyk o kasztanowych włosach i zielonych oczach. Mąż Eleanor. Spodziewają się pierwszego dziecka. Należy do One Direction. Chociaż jest najstarszy żarty się go trzymają. Jest bardzo dobrym przyjacielem. Potrafi wysłuchać, pomóc w trudnej sprawie. Z niecierpliwością czeka na narodziny dziecka. Kocha marchewki.


Eleanor Tomlinson - 25 lat. Brytyjka o ślicznych brązowych oczach oraz włosach tego samego koloru. Żona Louisa, oczekuje na narodziny dziecka. Z powodu ciąży musiała odłożyć karierę modelki na potem. Wspiera swojego męża jak i resztę zespołu. Świetnie dogaduje się z resztą dziewczyn.


Liam Payne - 24 lata. Brytyjczyk o brązowych oczach i jasnobrązowych włosach. W związku z Danielle. Ma najmocniejszy głos w całym 1D. Jest najbardziej odpowiedzialny. Z powodu jego jednej nerki nie może pić alkoholu ale jemu to nie przeszkadza, wtedy może pilnować chłopaków. Boi się łyżek.


Danielle Peazer - 24 lata. Brytyjka o brązowych oczach oraz długich kręconych brązowych włosach. Dziewczyna Liama. Tancerka. Miła, zabawna, rozgadana. Świetnie dogaduje się z resztą dziewczyn.


Zayn Malik - 24 lata. Brytyjczyk o ciemnych brązowych oczach oraz czarnych włosach. Chłopak Sophie. Członek One Direction. Zabawny, wysportowany chłopak. Uwielbia mówić z różnymi akcentami. Bardzo dba o wygląd.


Sophie Walker - 23 lata. Brytyjka o zielonych oczach i brązowych włosach. Dziewczyna Zayna. Podobnie jak jej chłopak jest światowej sławy piosenkarką. Jest miła, pogodna, zabawna. Każdego potrafi rozśmieszyć. Jej pseudonim artystyczny to Stellie.

2 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. No, no. Macie dziewczyny fantazję :D
    Zapowiada się ciekawiee^^

    OdpowiedzUsuń